Prave vychazi novy video klip: Gangsta matka (Materska.com)

Vložte i vy, své prsty do otevřených ran mateřství a otcovství:).
Další video klip z alba Materska.com, pod nazvem: Gangsta matka!Chcete vedet vic? Stante se fanouskem Materska.com na Facebooku.
Tiskova online zprava zde.


Mateřské šílení odstartované Laktační psychózou pokračuje gangsterkou s kočárky - “Gangsta matka”


Praha 13. 5. 2013

Nový videoklip „Gangsta matka“

Foto z natáčení

Batman a Catwoman? Omyl. Jsou to Léňa a Bára z Yellow Sisters, které u příležitosti Dne matek vydávají nový klip „Gangsta matka”. Opět v režii talentované režisérky a herečky Terezy Nvotové. Příběh „Laktační psychózy“ a „Vylité“ reagujících na účast v soutěži Hlas Československa anebo písně „Slavík“ opěvující (ne)nominaci na Slavíka, pokračuje velkou gangsterkou s kočárky, vše pod značkou Mateřská.com, novým hudebním projektem těchto zpěvaček.

Matky tentokráte vyzvaly své příznivkyně, aby si s nimi v pořadí již čtvrtém klipu z připravovaného alba Mateřská.com zahrály. Houf černě oděných matek se sešel u kyvadla na Letné, kde pod vedením Anny Schmidtmajerové z La putyky secvičil choreografii. Taneční scény se natáčely také pod Orlojem a na Václavském náměstí. Léňu s Bárou v nich uvidíte ve speciálních kostýmech a maskách Petry Krčkové Petia Design. „Oproti ‘Laktační psychóze’ bylo natáčení výrazně náročnější, točili jsme tři dny. Nejnapínavější bylo pro mě zpívání a zároveň řízení dodávky s celým osazenstvem včetně našich dětí, tanečnic, kameramana a režisérky,“ komentuje vznik klipu Bára Vaculíková.

Album Mateřská.com s názvem „Laktační psychóza“ vyjde příznačně na Den dětí 1. června, pod značkou vydavatelství BrainZone. Obsahovat bude 9 skladeb plných nadsázky, sebeironie, životních pocitů a nebudou chybět ani překvapiví hosté. Bára s Léňou totiž daly na svém novém albu prostor také otcům - o koho ale jde, se chystají prozradit až na křtu, který proběhne na přelomu května a června. Album vzniká díky veřejné sbírce Gaapa, která ho pomohla zafinancovat. Jedná se o první hudební projekt v ČR, který prostřednictvím crowdfundingu získal od fanoušků předem na vydání CD více než 200 000,- Kč. Tito fanoušci dostanou CD poštou hned po vydání, stejně tak jako každý, kdo si album na stránkách Mateřská.com předplatí. Na nové video se můžete podívat zde.

MATEŘSKÁ.COM - Yellow Sisters Bára & Léňa: Gangsta matka
scénář a režie: Tereza Nvotová
kamera: Dalibor Fencl
druhá kamera: Jan Tilinger, Martin Preiss
střih: Jan Zajíček
produkce: Pepe Rafaj, Shining Pictures
hudba: Aleš Hyvnar, Bára Vaculíková, Léňa Yellow
choreografie: Anna Schmidtmajerová
tanečnice: Anna Schmidtmajerová, Tereza Toběrná, Šárka Bočková
kostýmy, design: Petia Krčková - Pe.tia Design
pomocná kostymérka: Petra Stašková
make up, vlasy: Pavlína Žďánská
pomocná maskérka: Denisa Wetterová
obrazové korekce: Martin Duda
fotografové: Jiří Granilla, Martin Něrgeš
grafika: Jana Pavlová
web design: Jana Trávníčková

Více na:

Kontakt:
  • Nadia Koronovska, nadia.koronovska@brainzone.cz, m: +420 602 200 080
  • Marta Říhová, marta.rihova@brainzone.cz, m: +420 602 283 501

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Serial Provedu!

EEGG.gallery manifest verze 1.0

Corrent jako koncept "drone money"